Мій Шевченко / Таємниці Генія Шевченка 1-3 Частина (Переглянути Онлайн +Скачати торрент) / Скачать с торрента / Бесплатно

Категория: Фильмы
Информация к новости
  • Просмотров: 6505
  • Автор: admin
  • Дата: 10-03-2014, 23:56
10-03-2014, 23:56
[attachment=161:Tayemnits-Genya-SHevchenka-1-3-CHastina-Pereglyanuti-Onlayn-Skachati-torrent-Rich_torrent.com.torrent]
Чтобы скачать
нажмите по рекламе ниже, потом кликайте по появившейся ссылке СКАЧАТЬ

Режиссер: Олена Єлісєєва
Сценарий: Світлана Усенко
Оператор: Віталій Панасюк
Страна: Україна
Перевод: Оригінал
Продолжительность: 02:45:00
Видео: XviD, 720x400, 25.00fps, ~1750 Кбит/сек
Аудио: MP3, 48000Hz, stereo, 192 Кбит/сек
Премьера: 10 березня 2014року
Жанр: Документальний фільм
Описания:

 Сенсаційну прем’єру про життя Тараса Шевченка покажуть на телебаченні. Документальний фільм "Таємниці генія Шевченка” зняли до 200-річчя з дня народження українського поета.

За словами авторів фільму, розкриття таємниць Тараса Шевченка перетворилося на справжній детектив. Над ним працював Департамент журналістських розслідувань каналу "1+1″.

"Наш фільм – це розслідування білих плям у біографії Тараса Шевченка. І повірте, їх безліч! За радянських часів його біографія була надто сильно цензурована”, – коментує сценарист фільму Світлана Усенко. Ведуча Світлана Усенко відома глядачам перш за все проектами "Секс-місія” та "Моя хата скраю”. Їй належить ідея стрічки. Зйомки тривали більше півроку.

У ньому розказують про парадокси і таємниці Шевченка, про його кохання та нащадків. Адже і досі не відомо, чи були у Кобзаря власні діти та чому цар Микола І насправді забороняв йому на засланні не тільки писати вірші, а й малювати.

У фільмі є дві лінії. Перша – власне документальна. Географія зйомок вийшла далеко за межі України. До того ж були проведені графологічні експертизи рукописів Шевченка та ідентифікація осіб за фізіогномічними ознаками.

Друга лінія – художній фільм-реконструкція. Це ігрові епізоди, реконструкції найважливіших моментів із життя Шевченка. Самого Кобзаря грають троє професійних акторів: у дитинстві, юності та зрілості.

Сенсаційна прем'єра на 1+1. Фільм присвячений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Усі парадокси, усі таємниці, кохання та нащадки. Ми багато чули і читали про знаменитого Кобзаря, але в історії життя улюбленого автора лишилося іще багато невідомого. Навіть сам факт народження Тараса Шевченка приховує чимало таємниць. До того ж досі не відомо, чи були у Кобзаря власні діти та чому цар Микола І насправді забороняв йому на засланні не тільки писати вірші, а й малювати.

Смотреть онлайн (розвернуть ↓)

Три частини відразу дивіться онлайн

1 Частина

2 Частина

3 Частина

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.